Kostrzyn nad Odrą

Koordynator działu zakupów i logistyki

Dla jednego z największych producentów przestrzennych placów zabaw w Europie, wspomagając rozbudowę logistycznej struktury przedsiębiorstwa poszukujemy kompetentnych, charyzmatycznych i doświadczonych Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska: Kierownika Logistyki.

 Jesteś osobą, która oczekuje pełnej wyzwań pracy w międzynarodowym środowisku w ramach struktur prężnej i nowoczesnej organizacji? Masz gruntowne doświadczenie w obszarze zarządzania procesami logistycznymi? Sprawdź, czy to oferta dla Ciebie!

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • koordynowanie dostawcami materiałów produkcyjnych, poszukiwanie alternatywnych dostawców
  • Praca w obszarze zakupów materiałów do produkcji- monitorowanie i zapewnianie dostępności
  • Zarządzanie transportem gotowych wyrobów do klientów- negocjacje i zawieranie umów z przewoźnikami
  • Nadzór nad gospodarką magazynową, inwentaryzacje stanów magazynowych
  • Zarządzanie niewielkim zespołem pracowników
  • Raportowanie wyników pracy do przełożonego oraz do odpowiednika funkcyjnego w strukturach globalnych
  • Współpraca z pozostałymi działami organizacji
  • Reagowanie na bieżące zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania wobec kandydata:

  • Wymagane doświadczenie w zarzadzaniu dostawcami, obszarem zakupów i znajomość gospodarki magazynowej i produkcyjnej w systemie ERP
  • Umiejętności w zarządzaniu zespołem
  • Terminowość – wywiązywanie się z ustalonych zobowiązań
  • Zdolności analityczne i podstawy wiedzy ekonomicznej
  • Nastawienie na realizację celów i zadowolenie klienta
  • Wysokie zaangażowanie i proaktywna postawa w założenia działalności firmy
  • Znajomość języka angielskiego na min. na poziomie komunikatywnym

Pracodawca gwarantuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Wysokie wynagrodzenie, które wzrasta w kolejnych etapach zatrudnienia
  • Premie roczne zależne od zaangażowania
  • Narzędzia niezbędne do pracy tj samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Duże możliwości rozwoju osobistego i wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa

Brzmi interesująco? Zapraszamy do wysyłania aplikacji!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331