Szczecin

Junior Customer Service Specialist

Znasz język niemiecki i angielski? Kontakt z ludźmi to dla Ciebie przyjemność?

Jeśli tak- spróbuj swoich sił w obsłudze Klienta!

Nie wymagamy doświadczenia, liczy się Twoja motywacja i chęci do działania

Rekrutujemy dla naszego Klienta- oddziału duńskiej firmy z branży handlu detalicznego, działającego jako centrum usług biznesowych.

Twoje zadania:

  • Komunikacja z Klientami sklepów w Niemczech w dedykowanym do tego systemie
  • Udzielanie informacji i rozwiązywanie bieżących problemów
  • Rozwijanie relacji z klientami
  • Analiza danych w systemach księgowych, kasowych celem rzetelnej i sprawnej obsługi Klienta

Wyślij CV, jeśli posiadasz:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2 / B1
  • Komunikatywność oraz łatwość nawiązywania i budowania relacji międzyludzkich
  • Wysoką kulturę osobistą

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code'u :)

Brzmi ciekawie? Chcesz dowiedzieć się więcej? Nie czekaj – APLIKUJ!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331