Szczecin

Kierownik Działu Zakupów

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej będącej liderem europejskim w swojej branży, usytuowanej w Wąwelnicy (Szczecin Dołuje), poszukujemy osoby, która na poziomie liderskim wesprze dział zaopatrzenia.

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych w zakresie zaopatrzenia od strony kosztowej i procesowej
  • Współpraca z dostawcami polskimi i międzynarodowymi (koordynacja dostaw do zakładu produkcyjnego) oraz rozszerzanie portfolio kontrahentów
  • Nadzorowanie terminowości dostawy oraz właściwego poziomu zapasów
  • Nadzór nad zapewnieniem odpowiednich stanów magazynowych
  • Organizacja pracy działu: zarządzanie zespołem, planowanie zasobów, ustalanie priorytetów
  • Nadzorowanie jednostkowych kosztów zakupu
  • Udział w pracach dot. planowania/harmonogramowania produkcji wraz z działem operacyjnym w zakresie pełnionych obowiązków

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku lidera działu zakupów/ zaopatrzenia lub logistyki
  • Wykształcenie wyższe, preferowane o profilu zakupowym, logistycznym
  • Znajomość technik i narzędzi negocjacyjnych ? umowy, kontrakty
  • Zarządzanie pełnym łańcuchem dostaw wraz z planowaniem zakupów
  • Komunikatywność i nastawienie na budowanie pozytywnej atmosfery i pracy zespołowej, aby osiągnąć zamierzone rezultaty
  • Doświadczenie w audytowaniu dostawców
  • Znajomość systemów zarządzania jakością ISO
  • Znajomość systemu ERP/MRP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferta:

  • Ciekawe, pełne wyzwań stanowisko z szerokimi możliwościami rozwoju
  • Duża samodzielność w kreowaniu wizji działu
  • Atrakcyjny pakiet premiowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Niezbędne narzędzia pracy