Gorzów Wielkopolski

Główna Księgowa/ Accounting Manager

Dla naszego klienta, firmy z branży handlowo-usługowej, usytuowanej w Gorzowie, poszukujemy osoby, która wesprze dział księgowości.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ewidencji rachunkowej i podatkowej
  • Prowadzenie sprawozdawczości finansowej (CIT, IFRS, organy statystyczne, NBP, organy podatkowe, audytorzy, doradcy, raporty roczne, managerskie itp.)
  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, inwentaryzacji, ewidencji księgowych etc.
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi np. GUS, ZUS, UP
  • Nadzór nad poprawnością rozliczeń podatkowych
  • Odpowiedzialność za opracowywanie planu kont
  • Nadzór nad działem księgowym pod kątem organizacji pracy i merytorycznego wsparcia

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku samodzielnej/głównej księgowej
  • Wykształcenie kierunkowe lub szeroka wiedza z zakresu rachunkowości
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wiedza i umiejętności z zakresu pakietu MS Office. w tym Excel

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i równie atrakcyjny system premii
  • Szeroki pakiet benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i związania się z firmą na długi czas
  • Dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół!:)