Stargard

Planista procesów logistycznych

Poszukujemy odpowiedzialnych i skrupulatnych osób do pracy w nowo powstającym Centrum Dystrybucyjnym w Stargardzie Szczecińskim. Chesz  wziąć w nowym przedsięwzięciu? Zapoznaj się z ofertą!

       Naszym Klientem jest międzynarodowe przedsiębiorstwo - sieć sklepów TEDI, które należy do wiodących w branży oferującej Klientom artykuły pierwszej potrzeby w każdym gospodarstwie domowym. Firma planuje i rozpoczyna proces otwarcia Centrum Dystrybucyjnego w Stargardzie  – dlatego potrzebują Twojego wsparcia!

        Wybrani kandydaci odbędą kompleksowy, kilku miesięczny trening w istniejącym Centrum Logistycznym w Niemczech, po czym będą wspierać otwarcie nowo powstającego magazynu w Polsce. Magazyn będzie zatrudniał ponad 500 osób i docelowo obsługiwał ponad 1000 sklepów w kilkunastu krajach Europy, jego powierzchnia to 85000 m.

Zakres obowiązków:

  • Bieżące analizowanie stanów magazynowych oraz tempa sprzedaży towaru w sklepach w celu optymalizacji zamówień od dostawców i zapewnienia optymalnego poziomu zapasu
  • Przygotowywanie i składanie zamówień u dostawców oraz zapewnienie właściwego poziomu realizacji,
  • Tworzenie prognoz zakupów dla dostawców,
  • Kontrola prawidłowej realizacji procesów magazynowych oraz inicjowanie działań korygujących,
  • Prowadzenie działań zmierzających do wyprzedaży końcówek zapasów,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby estymacji zakupów / oceny realizacji sprzedaży

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenie w pracy z planowaniem, analizami, kalkulacją dużych ilości danych - pomoże Ci w dobrym wykonywaniu tej pracy
  • Znajomość MS Office
  • Dyspozycyjność do odbycia 1 miesięcznego szkolenia w Niemczech
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Kompleksowy trening i przygotowanie do przyszłej roli
  • Stabilną i stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prace w przyjaznej atmosferze i pozytywnej kulturze
  • Możliwość uczestniczenia we współtworzeniu strategii firmy
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego