Goleniów

Lean Manager

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy doświadczonego Lean Managera.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów w zakresie wzrostu jakości i wydajności, skrócenia czasu produkcji, redukcji kosztów i strat
  • Identyfikacja obszarów do poprawy, analiza oraz optymalizacja procesów zgodnie z metodologią Lean Manufacturing i Six Sigma
  • wspieranie budowania świadomości filozofii Ciągłego Rozwoju, prowadzenie szkoleń podnoszących wiedzę z zakresu LEAN
  • kierowanie zespołem, bycie mentorem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze Lean Management na stanowisku kierowniczym
  • certyfikacja Lean Six Sigma Black Belt, Lean Six Sigma Green Belt
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing poparta osiągnięciami
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • zaawansowana znajomość narzędzi MS Office
  • umiejętność strategicznego myślenia, silne umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Oferujemy:???????

  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji globalnie
  • rozszerzony managerski pakiet benefitów
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • indywidualny program rozwoju