Gryfice

Kierownik Robót Elektrycznych

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Robót elektrycznych dla naszego klienta firmy która działa na rynku od 1989 roku. Zajmującą się budową i remontami sieci elektro-energetycznych. Oferta firmy skierowana jest do klientów indywidualnych i przemysłowych.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad wykonywaniem prac na budowie zgodnie z projektami i pozwoleniami
  • Nadzór nad przestrzeganiem terminów realizacji robót zgodnie z umową i harmonogramem
  • Stały nadzór nad jakością wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych
  • Koordynacja pracy podwykonawców
  • Przygotowywanie materiałów odbiorowych i dokumentacji powykonawczej
  • Analiza dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP
  • Doświadczenie w energetyce przemysłowej
  • Umiejętność czytania technicznych schematów i poruszania się w projektach
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Uprawnienia budowlane
  • 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym

Oferujemy:

  • Premie, dodatki, bony
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bony świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Możliwość rozwoju