Lipiany

Inżynier procesu produkcji

Dla naszego klienta skandynawskiej firmy z branży produkcyjnej ulokowanej w Lipianach w związku z jej stabilnym rozwojem i ciągłym doskonaleniem poszukujemy osoby na  stanowisko Inżyniera procesu produkcji. Rekrutacja na to stanowisko maja na celu usprawnienie, lepszą organizacje pracy i procesu produkcji.

Jeśli masz doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie w obszarze produkcyjnym i chciałbyś sie rozwijać w przedsiębiorstwie, która nieustannie inwestuje w kwalifikacje zespołu, najnowocześniejszy sprzęt i procesy biznesowe, zapoznaj sie z ofertą!

Zadania, których możesz się spodziewać na tym stanowisku:

  • Zapewnienie wsparcia procesowego oraz technicznego bezpośrednio na produkcji w obszarze wylewni miękkiej i twardej gąbki, metalu oraz szwalni
  • Usprawnianie i zwiększanie efektywności produkcji poprzez optymalizację procesów (z wykorzystaniem filozofii i narzędzi Lean Manufacturing),
  • Przejmowanie projektów na produkcję po wdrożeniu przez dział industrializacji
  • Przeprowadzanie analizy dotyczącej zaburzeń procesu z zakresu pracy maszyn, operatora wraz z przekazaniem informacji do działu odpowiedzialnego
  • Czynny udział w tworzeniu oraz aktualizacji instrukcji stanowiskowych na produkcji
  • Tworzenie narzędzi umożliwiających kontrolę procesu produkcyjnego
  • Monitorowanie kluczowych parametrów procesowych mających wpływ na jakość wytwarzanych produktów
  • Raportowanie bezpośrednio do kierownika produkcji
  • Prowadzenie spotkań ciągłego doskonalenia (CIR)
  • Wsparcie kierownika produkcji we wdrażaniu nowych projektów ( maszyny, technologie, metodyka pracy, rozwiązania IT)

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane mechanika i budowa maszyn, towaroznawstwo, chemia
  • Ogólna wiedza z zakresu elektryki, pneumatyki i hydrauliki
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku poparte osiągnięciami
  • Umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej
  • Efektywne rozwiązywanie problemów technicznych
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz nastawienie na współpracę zespołową
  • Kreatywność, zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Premię obecnościową
  • Pracę na 1 zmianę, od poniedziałku do piątku ( z możliwością rozszerzenia maksymalnie do 2 zmian)
  • Program wdrożeniowy
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Udział we współtworzeniu nowego stanowiska inżynieryjnego
  • Pracę w prestiżowej, dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do aplikowania!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331.