Koszalin

Kierownik kontraktu budowlanego

Masz doświadczenie w prowadzeniu projektów budowlanych i masz rozbudowane zdolności zarzadzania zespołem?

Firma budowlana posiadająca ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowie obiektów dla celów przemysłowych, takich jak: zakłady produkcyjne, zakłady przetwórstwa spożywczego, pawilony handlowe i serwisowe, magazyny, chłodnie i mroźnie składowe, poszukuje osoby na stanowisko Kierownika kontraktu budowlanego.

Przedsiebiorstwo w tym roku zostało docenione uzyskując nagrodę DOBRA FIRMA w kategorii „Najlepsza firma wspierająca inwestycje”, a inwestorzy wracają cyklicznie ze zleceniami i polecają dalej firmę, jako  godna zaufania!

Zadania, których możesz się spodziewać na tym stanowisku:

  • Kompleksowe zarządzanie powierzonymi projektami zgodnie z postanowieniami umowy kontraktowej oraz zasadami obowiązującymi w Spółce ( praca z budżetem bazowym, harmonogramem bazowym oraz planami sprzedaży)
  • Bieżąca kontrola wskaźników finansowych i jakościowych realizowanych inwestycji
  • Współudział merytoryczny w procesie planowania projektu,
  • Nadzór i koordynacja prac projektowych
  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robó
  • Wybór podwykonawców,
  • Negocjowanie umów z podwykonawcami
  • Udział w procesie ofertowania
  • Koordynacja budżetu projektu, sprawozdania finansowe
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników oraz współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w ramach realizacji powierzonych zadań,
  • Utrzymywanie relacji z Inwestorem.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w samodzielnym kierowaniu budowami,
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych w rejonie Koszalina i okolic
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Certyfikacja szkoleń z prowadzenia projektami (PMI, PRINCE,etc)

Pracodawca oferuje :

  • Umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach
  • Premie uznaniowe i premie zadaniowe (projektowe)
  • Samochód służbowy
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość awansu pionowego
  • Pracę jednozmianową
  • Szkolenia wprowadzające

Jesteś gotowy na nowe wyzwania?

Zapraszamy do aplikowania!