Szczecin

Operator maszyny

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora maszyn do dynamicznie rozwijającej się firmy, od ponad 35 lat odnoszącej sukcesy na polskim rynku.

Przedsiebiorstwo stawia na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość. Poszukujemy ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania.

W związku z dynamicznym rozwojem i zwiększeniem potrzeb produkcyjnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą przy prefabrykacji.

Opis stanowiska:

  • Praca na linii produkcyjnej, a w tym:

- obsługa maszyn,

- używanie narzędzi,

- czynności montażowe i konserwacyjne

  • Dbanie o ciągłość produkcji,
  • Praca przy prefabrykacji,
  • Dbanie o bezpieczeństwo, porządek i higienę pracy

Wymagania:

  • Gotowość do pracy na dwie zmiany
  • Posiadanie cech gracza zespołowego
  • Posiadanie zdolności manualnych
  • Zaangażowanie, otwartość, sumienność
  • Umiejętność pracy z dynamicznym tempie ( zarobki są zależne od wyników pracy)

Pracodawca oferuje:

  • Możliwość zarabiania premii wynikających z wyniku
  • Odpowiednie wdrożenie i przygotowanie do pracy
  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynki
  • Pracę w środowisku najnowszych technologii
  • Ubezpieczenie na życie
  • Koleżeńską i miłą atmosferę
  • Kartę Multisport

Jesteś zainteresowany ofertą? Zapraszamy do kontaktu!