Elektromechanik/ Mechanik

Dla naszego klienta skandynawskiej firmy z branży produkcyjnej ulokowanej w Lipianach w związku z jej stabilnym rozwojem i ciągłym doskonaleniem poszukujemy osoby na stanowisko

Elektoromechanika/ Mechanika. Rekrutacja na to stanowisko ma na celu zwiększenie zespołu Utrzymania Ruchu i usprawnienie, lepszą organizacje pracy i procesu produkcji.

Jeśli masz doświadczenie w pracy w międzynarodowej firmie w obszarze produkcyjnym i chciałbyś sie rozwijać w przedsiębiorstwie, która nieustannie inwestuje w kwalifikacje zespołu, najnowocześniejszy sprzęt i procesy biznesowe, zapoznaj sie z ofertą!

Zadania, których możesz się spodziewać na tym stanowisku:

  • Utrzymanie w ruchu maszyn produkcyjnych
  • Diagnozowanie oraz analiza przyczyn awarii i rejestrowanie w systemie
  • Wprowadzanie rozwiązań usprawniających eksploatacje maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Prowadzenie konserwacji, przeglądów i bieżących napraw mechanicznych
  • Realizacja działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu maszyn oraz instalacji elektrycznych
  • Wspieranie projektów rozwojowych

Zostaw nam swoje CV jeżeli posiadasz:

  • Wykształcenie preferowane: technik mechanik maszyn lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność analizowania przyczyn awarii
  • Orientacja na efektywne rozwiązywanie problemów technicznych
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne SEP do 1kW
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych (również w języku angielskim)
  • Gotowość do pracy dwuzmianowej i w nadgodzinach w wyjątkowych sytuacjach
  • Mile widziana znajomość pakietu MS Office

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Premię za obecność
  • Pracę na 1 lub 2 zmiany, od poniedziałku do piątku
  • 2-miesięczny program wdrożeniowy
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Rozwój własnych umiejętności
  • Pracę w prestiżowej i stabilnej firmie