Szczecin

Specjalista ds. logistyki produkcji

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. logistyki produkcji . Niewielki zakład z duńskim kapitałem, zajmujący się produkcją wiązek kablowych, znajduje się na Prawobrzeżu Szczecina i poszukuje nowego członka zespołu.

Jeśli masz doświadczenie w logistyce i płynnie posługujesz sie językiem angielskim zapraszamy do aplikowania!

Główne obowiązki na stanowisku Specjalisty ds. logistyki:

  • Zapewnienie ciągłych dostaw materiałów niezbędnych do produkcji poprzez system ERP
  • Przyjmowanie zleceń od odbiorców
  • Potwierdzanie terminów dostaw zamówień do odbiorców
  • Planowanie produkcji
  • Nadzór nad stanami materiałowymi na magazynie
  • Dbałość o prawidłowe przyjęcia towarów

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Min. roczne doświadczenie w obszarze logistyki w firmie produkcyjnej
  • Biegła znajomość języka angielskiego ( praca głównie z duńskimi firmami w języku angielskim)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Zdolności planowania
  • Wielozadaniowość
  • Elastyczność działania i rozwinięte zdolności interpersonalne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę jednozmianową w godzinach 7-15
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie ( obecnościowa, uznaniowa)
  • Benefity ( prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe)
  • Telefon służbowy- również do celów prywatnych
  • Pakiet szkoleń rozwijających kompetencje
  • Samodzielne stanowisko pełne wyzwań i możliwości rozwoju

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym!