Szczecin

Doradca klienta

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Doradcy Klienta w renomowanym salonie sprzedaży dywanów. Nasz klinet to największa polska fabryka dywanów, która prężnie funkcjonuje już od 1975 roku. Dziś jest częścią grupy, jednego z największych producentów wykładzin wełnianych na świecie!

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, otwartą oraz uwielbiasz kontakt z klientem -zapraszamy do aplikowania!

Zadania na tym stanowisku:

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy poprzez wysoką jakość obsługi,
  • Dbanie o estetyczny wygląd Firmy oraz porządek

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Chęć do rozwoju i zdobywania nowych umiejętności,
  • Otwartość na potrzeby Klienta oraz nastawienie na realizację celów biznesowych i osiąganie wyników,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży home decor
  • Gotowość do wyjazdu na szkolenie produktowe do siedziby firmy w Białymstoku

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie za wyniki
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Szkolenia produktowe
  • Praca w estetycznym i przyjemnym wnętrzu w otoczeniu wysokiej jakości produktów
  • Pracę w godzinach 11-19

Jesteś zainteresowany/a ? Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do aplikowania!