IT PROJECT MANAGER

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej ulokowanej w Centrum Szczecina, w związku z jej rozwojem oraz chęcią osiągania coraz lepszych wyników biznesowych, poszukujemy sprawnego  IT Project Managera, który zajmie się wdrożeniem nowego systemu ERP.

Umiesz i lubisz rozwijać biznes i ludzi? A dodatkowo chcesz się realizować na  stanowisku Project Managera oraz zdobyć nowe doświadczenie w branży produkcji rozwiązań energetycznych, to daj nam się poznać!

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Zarządzanie projektem wdrożenia systemu ERP (S4 HANA) przy ścisłej współpracy z architektami systemu;
  • Kontakt z zagranicznym partnerem w celu śledzenia zadań i harmonogramu projektu;
  • Ocena potrzeb i analiza przedwdrożeniowa;
  • Określenie ścieżki krytycznej i zarządzenie ryzykiem planu projektu/planu realizacji;
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej;
  • Realizacja projektu zgodnie z kamieniami milowymi;
  • Współpraca z różnymi działami i wsparcie powdrożeniowe;
  • Raportowanie kierownictwu stanu projektu, harmonogramu i ryzyka

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie z zakresu zarządzania projektami oraz praktyczne rozumienie procesów biznesowych
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)
  • Znajomość systemu SAP
  • Znajomość podstawowych zagadnień z obszaru logistyki
  • Podstawową znajomość zagadnień z obszaru finansowo-księgowego

Ważne aby osoba aplikująca była:

  • Nastawiona na osiąganie celów
  • Odpowiedzialna i wychodząca z inicjatywą
  • Potrafiąca rozwiązywać nietypowe problemy (projektowe i w obszarze SAP/ERP)
  • Świetnie pracującą samodzielnie i w zespole

My w zamian za Twoją pracę mamy dla Ciebie:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w ramach umowy o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opiekę medyczną, pakiet świadczeń socjalnych, rozwój zawodowy, szkolenia językowe)
  • Elastyczny czas i miejsce pracy – hybrydowy system pracy
  • Ciekawe zadania i wsparcie w rozwoju kompetencji
  • Pracę w fantastycznym zespole i przyjazną atmosferę
  • Samodzielność w realizacji projektów i zadań
  • Możliwość czynnego uczestniczenia w transformacji branży energetycznej poprzez rozwój obszarów digitalowych
  • Dogodną lokalizacje miejsca pracy i darmowe miejsce parkingowe