Tuczno

Specjalista ds. kalkulacji kosztów produkcji

Dla naszego klienta znanego na całym świecie producenta artykułów czekoladowych, firmy z niemieckim kapitałem dla której priorytetem jest, by każdy z produktów opuszczających linie produkcyjne cechowała najwyższa jakość  - poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. kalkulacji kosztów produkcji.

 Jesteś osobą z analitycznym umysłem, znasz język obcy (angielski lub niemiecki) i chciałbyś pracować w miejscu pachnącym czekoladą? Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji!

Zakres obowiązków:

  • Kalkulacja kosztów wytwarzania produków
  • Współpraca z działem produkcji, zakupów w celu analizowania kosztów zużycia surowców, opakowań czy kosztów robocizny
  • Tworzenie materiałów analitycznych na potrzeby zarządu

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Posiadanie wykształcenia o kierunku analityczno- ekonomicznym
  • Zdolności analityczne, wnioskowania
  • Znajomość akruszy kalkulacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość systemu SAP

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pakiet szkolen wprowadzających
  • Pracę jednozmianową ( 7:30- 14:30) w przyjemnej atmosferze