Szczecin

Specjalista ds. zakupów

Dla naszego klienta, firmy jednej z największych i najbardziej zaufanych dostawców sprzętu wędkarskiego w Europie poszukujemy kandydatka na stanowisko Specjalisty ds. zakupów. Firma o zasięgu globalnym dąży do dotarcia do jak najszerszej puli odbiorców, dbając nieustannie o jakość dostarczanych produktów i usług na najwyższym poziomie międzynarodowym.

Masz doświadczenie w zakresie planowania zapasów i dostaw, wykazujesz się wyjątkowymi zdolnościami komunikacyjnymi oraz negocjacyjnymi? Jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko!

Zadania, których możesz sie spodziewać:

  • Analiza sprzedaży, rotacji na magazynie, puli produktów
  • Analiza trendów rynkowych
  • Planowanie zakupów
  • Tworzenie strategii zakupów
  • Praca z dostawcam, głównie z Azji
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Conajmniej 3 lata doświadczenie w obszarze zakupów
  • Zdolności zarządzania ludźmi
  • Znajomość systemów operacyjnych SAP,MRP lub podobnych systemów operacyjnych ERP
  • Znajomość obsługi komputera oraz oprogramowania, w tym MS Excel, MS Word, MS PowerPoint, MS Outlook
  • Umiejętności analityczne, zrozumienie procedur bieznesowych
  • Zdolności negocjacyjne i komunikacyjne
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Wysoka orientacja na obsługę klienta

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju
  • Super atmosfere, prace w małym stabilnym zespole
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331