Kostrzyn nad Odrą

Lakiernik

 Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Kostrzynie nad Odrą, poszukujemy osoby do działu lakierni, na stanowisko lakiernika.

Twoje zadania:

  • Przygotowanie konstrukcji do malowania
  •  Malowanie na mokro, ustawianie procesu
  •  Realizacja procesów lakierniczych zgodnie z wytycznymi
  • Utrzymywanie w należytym stanie technicznym wyposażenia lakierni

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale lakierni / malarni ? w zakładzie produkcyjnym
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka anielskiego ? mile widziane
  • Chęci do pracy zmianowej
  • Znajomości pełnego procesu malowania elementów, przygotowania powierzchni i ochrony przed korozją
  • Kultura osobista, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

W zamian możesz liczyć na:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki
  • Praca najczęściej na dwie zmiany od 6 ? 14 i 14 -22 (od poniedziałku do piątku, mogą zdarzyć się trzy zmiany)
  • Prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie
  • Możliwość nauki i rozwoju języka obcego ? kursy językowe
  • Paczki dla dzieci na święta
  • Dofinansowanie do wypoczynku letniego lub zimowego dzieci