Gorzów Wielkopolski

Mechanik/Elektromechanik

Dla naszego klienta, firmy z branży transportowo-spedycyjnej poszukujemy osób do warsztatu usług technicznych, na stanowisko Elektromechanika.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i serwis samochodów pow. 3,5t, głównie samochody dostawcze ciężarowe- naczepy, przyczepy, busy
  • Diagnostyka komputerowa
  • Naprawy systemów elektrycznych i elektronicznych pojazdów
  • Naprawa i serwis silników, sprzęgieł, układów hamulcowych i pneumatyki
  • Rzetelne wykonywanie swoich obowiązków

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B, mile widziane również kat. C+E
  • Doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność do pracy od pn-pt w godz. 8-16 i 10-18, a także w co drugą sobotę 10-12
  • Sumienność i pracowitość w miejscu pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie składające się na podstawę i premie
  • Pracę w zgranym zespole
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pracę w nowocześnie wyposażonym warsztacie
  • Docenienie umiejętności i zaangażowania- nagrody pracownicze