Szczecin

Handlowiec terenowy lub stacjonarny

Prowadzimy rekrutację na stanowisko Handlowca ( stacjonarnego lub terenowego) dla dużego Klienta będącego dystrybutorem materiałów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji, wentylacji oraz instalacji sanitarnej, posiadającego stabilną, ugruntowaną pozycję na rynku krajowym. Przedsiębiorstwo od 28 lat prężnie się rozwija. Współpracuje z wiodącymi producentami krajowymi i zagranicznymi, dzięki temu w swojej ofercie posiada szeroką gamę artykułów, umożliwiających idealne dopasowanie oferty do oczekiwań klienta.

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Bezpośrednią sprzedaż produktów branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku poprzez rozszerzenie świadomości rynkowej jakości naszych produktów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Raportowanie i planowanie działań handlowych w celu umacniania pozycji firmy na lokalnym rynku branżowym

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Znajomość lokalnego rynku
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Determinacja na odniesienie sukcesu zawodowego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Prawo jazdy kat. B (handlowiec terenowy)

Wybranemu kandydatowi zapewniamy:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne premie sprzedażowe
  • Program wdrożenia w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych
  • Ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań/ projektów
  • Dużą samodzielność działania
  • Rozwój zawodowy i osobisty realizowany poprzez szkolenia
  • Możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty multisport
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego