Białogard

Samodzielny księgowy ds. kosztów

W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego klienta, poszukuję osoby na stanowisko Samodzielnego Księgowego ds. kosztów.- osoby o biegłej znajomości języka angielskiego i analitycznym umyśle.

Firma należy do grupy spółek zlokalizowanych w wielu krajach świata i od 2008 roku stale powiększa swoją działalność w obszarze marktingowym.

Zadania, których możesz się spodziewać:

  • Księgowanie faktur/not kredytowych/płatności
  • Przypisywanie płatności do transakcji księgowych
  • Przeglądanie i monitorowanie płatności- upewnienia się, że wszystkie faktury (i VAT) są rejestrowane
  • Zajmowanie się zapytaniami i kontakt z dostawcami i innymi stronami
  • Regularny kontakt z brytyjskim zespołem finansowym - raportowanie
  • Raportowanie do Business Managera w Polsce
  • Współpraca z zespołem finansowym w Wielkiej Brytanii nad zamknięciem miesiąca
  • Nadzór nad kontem bankowym i płatnościami
  • Stały kontakt z dostawcami ( głównie brytyjskimi) i potwierdzanie sald

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim-  swobodna komunikacje biznesową
    (kontakty z zespołem oraz z dostawcami w sprawie faktur/płatności)
  • Masz doświadczenie w księgowości – mile widziane w międzynarodowym środowisku i na
    podobnym stanowisku
  • Posiadasz potwierdzone kwalifikacje zawodowe,
  • Biegle posługujesz się systemami informatycznymi (Excel i programy księgowe)
  • Mile widziana znajomość angielskiego podatku VAT
  • Jesteś osobą profesjonalną, godną zaufania i rzetelną,
  • Jesteś samodzielna/y skrupulatna/y, i dokładna/y,
  • Cenisz sobie pracę zespołową i masz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Jesteś osobą nastawioną na rozwój w finansach/księgowości i chcącą pracować nad jakością/doskonaleniem procesów

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie- umowa o pracę
  • Stałe wynagrodzenie plus premie zależne od zaangażowania pracownika oraz wyników firmy
  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Elastyczne godziny pracy (od 8 do 18)
  • Możliwość pracy zdalnej 4 dni w tygodniu ( po okresie próbnym)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Otwartość na dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Otwartość na rozbudowanie pakietu benefitów
  • Bony świąteczne 2 razy w roku
  • Szerokie możliowści rozwoju- w tym szkolenie wstępne w siedzibie firmy w Wielkiej Brytanii