Białogard

Specjalista ds. administracyjno-personalnych

W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego klienta, poszukuję osoby na stanowisko Specjalisty ds. administracyjno-personalnych- osoby o dobrej znajomości języka angielskiego i silnie rozwiniętych umiejętnościach organizacyjnych.

Firma należy do grupy spółek zlokalizowanych w wielu krajach świata i od 2008 roku stale powiększa swoją działalność w obszarze marketingowym.

Jakie mogą czekac Cię zadania?

  • Obsługa biura firmy- obsługa narzędzi biurowych, maila, telefonu, przyjmowanie gości
  • Obsługa systemów biurowych w tym archiwizacja baz danych
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów- teczki personalne, dokumenty archiwane
  • Sporządzanie i wysyłanie pism, umów
  • Zamówienia materiałów i sprzętów biurowych
  • Współpraca przy organizowaniu podróży służbowych, procesów rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji do listy płac (nieobecności, czas pracy)
  • Wsparcie Bussines Managera
  • Współpraca ze wszytskimi działami firmy
  • Nadzorowanie harmonogramu serwisów, remontów, przeglądów maszyn i urządzeń
  • Wsparcie administracyjne działu HR w Wielkiej Brytanii
  • Inne bieżące obowiązki

Jeżeli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ewentualnie w trakcie ostatnich lat studiów zaocznych)
  • Biegłą znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodna komunikację biznesową (kontakty z zespołem)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowym środowisku, potwierdzone kwalifikacje zawodowe,
  • Biegłość w obsłudze systemów informatycznych (Excel i bazy danych HR)
  • Osobowość profesjonalisty, jesteś godna/y zaufania, rzetelna/y, dokładna/y
  • Ambicje rozwoju w międzynarodowym środowisku w strukturach HRowych

Dodatkowo cenisz sobie pracę zespołową, jesteś osobą kontaktową i otwartą na wyzwania, a w pracy nie lubisz się nudzić,

To właśnie na Ciebie chcemy poznać!

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie- umowa o pracę
  • Stałe wynagrodzenie plus premie zależne od zaangażowania pracownika oraz wyników firmy
  • Dofinansowanie do nauki języków
  • Praca jednozmianowa w godzinach biurowych
  • Możliwość pracy zdalnej 1 dzień w tygodniu ( po okresie próbnym)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Otwartość na dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Otwartość na rozbudowanie pakietu benefitów
  • Bony świąteczne 2 razy w roku
  • Szerokie możliowści rozwoju- w tym  kilkudniowe szkolenie wstępne w siedzibie firmy w Wielkiej Brytanii