Rosówek

Lakiernik

Posiadasz doświadczenie jako lakiernik i poszukujesz stabilnej pracy?

Pracuj dla jednej z największej fabryki w Europie!

Dla naszego Klienta – firmy specjalizującej się w branży produkcyjnej, poszukujemy zaangażowanej i zorganizowanej osoby.

Zapoznaj się z ofertą i aplikuj!

Twoje zadania:

  • Przygotowanie konstrukcji lub elementów do malowania na mokro: oczyszczanie strumieniowo – ścierne, oczyszczanie narzędziami pneumatycznymi, oczyszczanie ciśnieniem wody środkiem alkaicznym
  • Malowanie konstrukcji lub elementów: ręczne nakładanie powłok lakierniczych, nakładanie powłok lakierniczych pompą typu AIRCOAT, nakładanie powłok lakierniczych pompą typu AIRLESS
  • Utrzymanie lakierni w czystości
  • Ciągłe doskonalenie swojego miejsca pracy, udzial w procesie cyklicznych audytow 5S
  • Przestrzeganie zasad BHP i 5S
  • Dbałośc o powierzony sprzet i wyposazenie

Idealnie jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie z zakresu znajomości technik nakładania powłok malarskich
  • Znajomość farb i lakierów nie są Ci obce
  • Ogólna znajomość systemów antykorozyjnych
  • Potrafisz dobrze zorganizować własną pracę
  • Jesteś zaangażowany i dokładny

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie wieloskładnikowe
  • Dofinansowanie do dojazdów pracowniczych
  • Dofinansowanie do: wypoczynku, sportu, rekreacji, kolonii dla dzieci, opieki nad dziećmi w okresie wakacyjnym, opieki medycznej i wielu innych!
  • Karty Sodexo, paczki dla dzieci
  • Przyjazną atmosferę w firmie

Zainteresowany? Czekamy na Twoje zgłoszenie!