Szczecin

Konstruktor

Właśnie skończyłeś/aś studia? Chcesz pracować w miejscu, w którym rozwiniesz skrzydła? Czytaj dalej!

Poszukujemy osoby świeżo po studiach lub z doświadczeniem, która chciałaby rozwijać się w obszarze projektowania.

Rekrutujemy dla firmy z branży projektowania i wykonywania oprzyrządowania dla przemysłu farmaceutycznego. Istnieje na rynku ponad 50 lat. Przedsiębiorstwo posiada swoją główną siedzibę w Irlandii, w której będziesz mieć możliwość odbycia tygodniowego szkolenia wdrażającego. Czekają na Ciebie możliwości rozwoju, więc nie czekaj – aplikuj!

Twoje zadania:

  • Zapoznanie się z projektem
  • Projektowanie oprzyrządowania

Wyślij CV, jeśli posiadasz:

  • Doświadczenie w projektowaniu w SolidWorks
  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (mechanika i budowa maszyn, mechatronika i pokrewne)

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • Duże możliwości rozwoju
  • Przyuczenie osób bez większego doświadczenia
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Super piątek: pon – czw od 7 do 16, piątek od 7 do 12
  • Szkolenie wdrażające podczas tygodniowego pobytu w Dublinie!

Brzmi ciekawie? Zapraszamy do aplikowania!

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13331.