Szczecin

Młodszy Operator Robota Spawalniczego

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, zlokalizowanej w Szczecinie Dąbiu, poszukujemy osoby na stanowisko młodszego operatora robota spawalniczego.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie elementów metalowych do spawania
  • obsługa maszyny spawalniczej
  • szlifowanie gotowych elementów
  • kontrola jakości gotowego produktu

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Umiejętność obsługi narzędzi, maszyn zautomatyzowanych i ręcznych
  • Możliwość pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Motywacja do pracy i podjęcia stałego zatrudnienia
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Pełne szkolenie wdrażające w zakres obowiązków
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie po okresie próbnym
  • Możliwość nadgodzin
  • Wypłacalność wszystkich roboczogodzin zgodnie z kodeksem pracy
  • Premie świąteczne
  • Dodatek urlopowy tj. ,,Wczasy pod Gruszą"
  • Dofinansowanie do karty multisport
  • Dopłatę do okularów
  • Pracę w środowisku nowych technologii i nowoczesnego parku przemysłowego
  • Możliwość awansu w strukturach firmy