Kostrzyn nad Odrą

Manager finansów

Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma produkcyjna. Szukamy osoby, która pokieruje działem finansowo-księgowym.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych, zamykanie miesiąca, analiza wyników
  • Kontrola rachunków bilansowych i dbałość o prawidłowe księgowanie
  • Terminowe wykonywanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych i raportów
  • Przygotowywanie i kontrola budżetu
  • Prowadzenie statystyk finansowo-księgowych oraz sprawozdawczości
  • Udział w usprawnianiu procesu księgowego i finansowego
  • Udział w kontrolach i audytach finansowych
  • Kierowanie pracami zespołu (2 osoby)
  • Współpraca z kierownikami poszczególnych działów w zakresie analiz kosztów i wyników
  • Współpraca z Dyrektorem Finansowym oraz spółkami siostrami
  • Raportowanie wyników do spółki matki

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • Co najmniej 5 letniego doświadczenia w strukturach księgowości
  • Mile widziane doświadczenie w firmach produkcyjnych działających w SSE
  • Znajomości prawa podatkowego i rachunkowości
  • Znajomości MS Office w tym bardzo dobrej znajomości EXCEL
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • prywatną opiekę medyczną