Kobylanka

Specjalista ds. marketingu

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, która jest jednym z wiodących dostawców pasywnych komponentów i sieci światłowodowych, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i realizacja działań marketingowych zgodnych z wizją firmy
  • Nadzór nad prezentacjami dla Klientów- organizacja i koordynacja prezentacji wyjazdowych, dobór produktów i katalogów objętych prezentacją, kreacja prezentacji
  • Organizacja konferencji, targów, eventów
  • Nadzór nad stroną firmy-redagowanie wpisów, aktualizacja treści, produktów, kreowanie nowych stron, współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Materiały graficzne-przekazywanie wytycznych dla grafików w pracach nad katalogami, kartami produktowymi, organizacja oraz nadzór nad sesjami fotograficznymi, redagowanie artykułów technicznych
  • Sporządzanie prezentacji PowerPoint
  • Udział w bieżących czynnościach marketingowych i reklamowych
  • Sporządzanie raportów

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze marketingu
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • Umiejętność tworzenia tekstów dostosowanych do okoliczności i odbiorców
  • Kreatywność, myślenie analityczne, umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w marketingu wewnętrznym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie i nagrody zależne od efektów pracy
  • Pracę w dynamicznym środowisku z ciekawym produktem
  • Udział w ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji