Szczecin

Księgowa

Księgowość to Twoja pasja? Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej i poznać tajniki księgowości międzynarodowej? Idealnie! Właśnie Ciebie poszukujemy:)

Dla naszego Klienta- firmy produkcyjnej zlokalizowanej w prawobrzeżnej części Szczecina i specjalizującej się w wytwarzaniu nowoczesnych kontenerów projektowanych na zamówienie dla odbiorców indywidualnych jak i przemysłowych szukamy kandydata na stanowisko Księgowej/go - osoby odpowiedzialnej, zmotywowanej i uśmiechniętej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Jakie zadania czekają Cię na miejscu pracy?:

  • Operacje związane z księgowaniem faktur
  • Uzgadnianie oraz analiza kont księgowych
  • Księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie sald
  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych dla polskiego i duńskiego podmiotu
  • Udział  w procesie audytu corocznego
  • Wsparcie działu księgowego w bieżących obowiązkach

Chetnie Cię poznamy, jeżeli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe z obszaru rachunkowości/ finansów
  • Posiadasz doświadczenie w księgowości
  • Dobrze znasz program Excel
  • Komunikujesz się w języku angielskim
  • Jesteś zoorganizowany/a, uczciwy/a i masz pozytywną osobowość

Za swojej strony pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie o duńskim podejściu
  • Możliwości rozwoju i otwartość na dokształcanie- szkolenia podatkowe i księgowe
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych kolegów