Police

Inspektor kontroli jakości ds. pomiarów geodezyjnych konstrukcji

Dla naszego klienta, firmy, która jest wiodącym producentem konstrukcji stalowych na rynku europejskim, poszukujemy pracownika na stanowisko: Inspektor kontroli jakości ds. pomiarów geodezyjnych konstrukcji.

Szukasz stabilnej pracy? Masz doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku ? Nie zastanawiaj się! Aplikuj już dziś!

Obowiązki:

  • Sprawdzanie zgodności elementów powstających w toku procesu produkcyjnego z wymaganiami zawartymi w dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej, z normami i przepisami – kontrola wstępna, międzyoperacyjna i końcowa konstrukcji pod względem wymiarowym
  • Wykonywanie pomiarów za pomocą instrumentów geodezyjnych (niwelator, teodolit, tachimetr, laser 3D)
  • Kontrola w trakcie realizacji procesu wytwórczego
  • Przeprowadzanie i/lub organizowanie oraz nadzorowanie poprawności realizacji pomiarów geodezyjnych konstrukcji
  • Bieżąca kontrola i ewidencjonowanie narzędzi, sprzętu pomiarowego i zarządzanie ich dostępnością
  • Dokładna znajomość dokumentacji technicznej oraz warunków technicznych dla wykonywanych konstrukcji
  • Bieżąca współpraca z działem kontroli jakości

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi instrumentów geodezyjnych (niwelator, teodolit, tachimetr, laser)
  • Wiedza z zakresu produkcji konstrukcji stalowych
  • Praktyczna wiedza z zakresu metod pomiarowych i przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • Praktyczna znajomość narzędzi i wymagań jakościowych
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość oprogramowania CAD/CAM, MS Office
  • Znajomość norm i przepisów branżowych w zakresie geodezji oraz wykonawstwa konstrukcji stalowych
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Stałe godziny pracy 7:00 – 15:00,
  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych i zdrowotnych,
  • Dodatkowe bonusy płacowe i benefity świąteczne,
  • Dofinansowanie do różnych form rekreacji i wypoczynku indywidualnego.
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Własną stołówkę