Szczecin

młodszy analityk ekonomiczny

Dla naszego Klienta, firmy świadczącej usługi przewozów morskich z wieloletnim doświadczeniem, szukamy osoby, która dołączy do powstającej komórki działu ekonomicznego.

Zakres obowiązków:
  • organizowanie informacji statystycznej przedsiębiorstwa
  • ilościowe badanie rynków
  • budżetowanie działalności przedsiębiorstwa
  • ocena projektów inwestycyjnych
Profil idealnego kandydata:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość zagadnień z zakresu statystyki
  • ogólna wiedza z zakresu księgowości
  • znajomość zagadnień z zakresu makroekonomii
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie emerytalne, bilety do kina, zajęcia sportowe
  • dofinansowanie do nauki języka obcego
  • praca od pon-pt w godz. biurowych w Centrum Szczecina