Łozienica

Frezer Łozienica- zwrot kosztów dojazdu

Masz doświadczenie na stanowisku frezera?
Chcesz podjąć pracę w międzynarodowej firmie?

Możemy Ci zaproponować:
bezpośrednie zatrudnienie od Pracodawcy
• umowę o pracę- stawiamy na stabilność zatrudnienia
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe do 35zł brutto
• premię 500zł brutto/mies
• ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU!
• możliwość nadgodzin płatnych dodatkowo 50 i 100%
• dofinansowanie z Funduszu Socjalnego
• bardzo dobre warunki socjalne i BHP
• możliwość zdobycia nowych uprawni

Twój profil:

• doświadczenie na stanowisku frezer
• znajomość rysunku technicznego- będziesz pracował z nim na co dzień
• mile widziana znajomość systemu sterowania Heidenhain
• wykształcenie techniczne będzie atutem

Zakres obowiązków:
• obsługa frezarki CNC
• kontrola pracy maszyny oraz kontrola jakości frezowanych detali

Dodatkowe informacje:
• system pracy 2 zmianowy, pn-pt, 6-14, 14-22
• miejsce pracy Łozienica, teren Goleniowskiego Parku Przemysłowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

LSJ HR Group
Szczecin, Al. Niepodległości 22
licencja 13331