Łozienica

Spawacz 135/136/141

Rozpoczęliśmy proces rekrutacyjny dla naszego klienta na stanowisko SPAWACZA STALI NIERDZEWNEJ
Polski oddział firmy zlokalizowany jest na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego w Łozienicy.

Główne obowiązki nowozatrudnionej osoby:
• przygotowanie elementów i powierzchni do spawania
• spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej
• spawanie elementów i konstrukcji stalowych różnymi metodami
• mechaniczna i ręczna obróbka stali
• częściowy montaż produktu końcowego

Pożądane umiejętności:
• doświadczenie w zawodzie oraz spawaniu stali nierdzewnej
• umiejętność spawania metodami 135,136,141
• uprawnienia na w/w metody
• znajomość rysunku technicznego- będziesz pracował z nimi na co dzień

Oferujemy:

• wynagrodzenie złożone z podstawy i stałej premii do każdej przepracowanej godziny
• stabilne zatrudnienie na długi okres czasu
• umowę o pracę od 1. dnia zatrudnienia
• bezpośrednie zatrudnienie
• możliwość podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy
• dodatki w postaci: dofinansowania do karty sportowej, premii świątecznej

Osoby zainteresowane zachęcam do aplikowania lub kontaktu pod numerem 511 866 775

LSJ HR Group
Szczecin, al. Niepodległości 22
licencja 13331