Szczecin

Główny/a Księgowy/a

Naszym Klientem jest skandynawska firma produkcyjna z Dobrej k. Szczecina, która jest wiodącym producentem wyrobów z silikonu, gumy i tworzyw sztucznych. Poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w dziale księgowości na samodzielnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych firmy
  • Wprowadzanie FV, zarządzanie dokumentacją księgową
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, rocznych sprawozdań finansowych, statystycznych, bilansów itd.
  • Przygotowywanie budżetu
  • Tworzenie raportów na potrzeby zarządu
  • Współprowadzenie kadr i naliczanie płac
  • Nadzór nad wydatkami firmy

Chcemy Cię poznać jeśli:

  • Masz doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym (idealnie w firmie produkcyjnej)
  • Masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości
  • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na komunikację
  • Znasz zasady naliczania i prowadzenia kadr
  • Jesteś osobą samodzielną, ale też potrafisz pracować w grupie

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Dofinansowanie do posiłków