Szczecin

Kierownik działu kadr i płac

Dla naszego klienta, firmy z międzynarodowym kapitałem, zatrudniającej w sumie ponad 800 osób poszukujemy osoby chętniej do podjęcia pracy na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem kadrowo - płacowym.

Zadania:
  • naliczanie wynagrodzeń (okres rozliczeniowy)
  • obsługa kontroli ze strony PIP, ZUS
  • współpraca z zewnętrznym działem IT w zakresie programu kadrowo-płacowego
  • raportowanie do zarządu
  • podział i nadzór nad wykonaniem zadań w zespole
  • tworzenie/utrzymywanie procedur
  • wsparcie merytoryczne jako ostatnia instancja dla pracowników wewnętrznych
  • informowanie pracowników i klientów wewnętrznych o zmianach przepisów
  • ciągłe doskonalenie procesów

Zakres odpowiedzialności:

  • nadzór merytoryczny i managerski nad zespołem kadrowo płacowym
  • dbanie o terminowość i prawidłowość procesów kadrowych i administracyjnych
  • odpowiedzialność za prawidłowość naliczenia płac pracownikom
  • nadzór nad legalnością zatrudnienia cudzoziemców
  • współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym
  • rozwój zespołu, generowanie i wdrażanie działań optymalizujących pracę
  • dbanie o wzorowe relacje między działami w firmie
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, jako lider, kierownik zespołu
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, naliczania wynagrodzeń, obsługi kadrowej
  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, będzie atutem
  • doświadczenie i znajomość zasad zatrudniania obcokrajowców
  • kompetencje miękkie związane z zarządzaniem takie jak - umiejętność budowania autorytetu, egzekwowania, delegowania zadań, współpracy
  • chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji, osiągania założonych celów, nastawienie na optymalizacje i usprawnianie
Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, z wizją przyszłego rozwoju przez lata
  • bardzo dobrą atmosferę pracy, współpracy, w zgranym, zmotywowanym zespole profesjonalistów
  • ścisłą współpracę z zarządem, pełnienie roli partnera biznesowego, istotna funkcja wsparcia przy strategicznych decyzjach
  • szereg narzędzi wspierających codzienną prace, otwartość i możliwość wdrażania nowych pomysłów, przyjazną atmosferę rozwoju