Police

Quality Manager – branża budowlana (budowa fabryki w Policach)

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy budowlanej, będącej podwykonawcą firmy Hyundai, generalnego wykonawcy fabryki polipropylenu w Policach poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Kierownika Jakości.

To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej aplikuj.

Zakres obowiązków:

  • Szczegółowa kontrola wykonywanych prac budowlanych
  • Przygotowywanie raportów jakości dotyczących inwestycji
  • Przygotowywanie i wdrażanie procedur jakości dotyczących realizacji inwestycji
  • Analiza i optymalizacja przyjętych rozwiązań technicznych, pod kątem jakościowym i finansowym
  • Analiza dokumentacji projektowej pod kątem jakości
  • Wsparcie w zakresie przygotowania oraz realizacji robót budowlanych, przygotowania i nadzoru nad harmonogramami budowy
  • Wsparcie w zakresie realizacji i nadzoru nad prowadzonymi pracami budowlanymi.
  • Prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budowlanym
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Znajomość procesów budowlanych
  • Min. kilkuletnie doświadczenie zawodowe we współkierowaniu projektem w segmencie Budownictwa przemysłowego - tworzeniu harmonogramów
  • Dobra znajomość języka angielskiego technicznego
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy i współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Wzięcie udziału w prestiżowym projekcie min. 2 letnim
  • Możliwość rozwoju i realnego wpływu na pracę całego biura
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (uzależnione od umiejętności i doświadczenia)
  • Praca w zróżnicowanym, międzynarodowym środowisku