Szczecin

Księgowy/-a (1/2 etatu)

LSJ Hr Group jest lokalną firmą z branży doradztwa personalnego z ponad 18 letni stażem i doświadczeniem w prowadzeniu procesów Hr- owych. Wspieramy naszych klientów poprzez dostarczanie im kompleksowego wsparcia w procesach rekrutacji, zatrudnienia pracowników tymczasowych (również obcokrajowców), szkolimy kadrę, doradzamy we wszystkich możliwych obszarach związanych z personelem i zarządzaniem zasobami ludzkimi.
W związku z naszym rozwojem poszukujemy obecnie osoby która wesprze w pracy Główną Księgową.

Zakres obowiązków:

  • księgowanie dokumentów księgowych
  • przygotowywanie płatności z tytułu zobowiązań
  • wystawianie FV sprzedaży
  • rzetelna ewidencja zdarzeń gospodarczych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych oraz plików JPK
  • sprawozdawczość GUS

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku księgowego/-ej
  • praktyczna znajomość obowiązujących przepisów
  • znajomość zagadnień KPiR oraz pełnej księgowości
  • mile widziane doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • zaangażowanie, dobra organizacja pracy
  • dobra obsługa komputera (w szczególności MS Excel)

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pół etatu
  • możliwość elastycznego dopasowania grafiku (praca po południami albo tylko w wybrane dni w tygodniu- tak jak będziesz dostępny)
  • opieka medyczna Medicover
  • pyszna kawa, herbata i słodycze
  • przyjazna atmosfera pracy, kameralne biuro, kultura wzajemnej współpracy i wsparcia
  • praca w firmie o płaskiej strukturze, gdzie decyzje podejmowane są szybko i sprawnie