Szczecin

Operator CNC

LSJ HR Group jest jedną z wiodących agencji zatrudnienia w województwie zachodniopomorskim. Świadczy również usługi z zakresu rekrutacji zewnętrznych.

W związku ze zwiększeniem produkcji, w firmie naszego klienta, poszukujemy kandydata na stanowisko

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (obróbka mechaniczna, mechanika, budowa maszyn)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku- będzie atutem!
  • praktyczna znajomość obróbki skrawaniem elementów metalowych
  • znajomość rysunku technicznego
  • mile widziana umiejętność programowania w systemie Heidenhain lub innym

Twoje zadania:

  • obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie
  • po zdobyciu doświadczenia- pisanie programów na obrabiarkach

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • umowę o pracę
  • pełen zakres szkolenia z obsługi obrabiarek numerycznych
  • atrakcyjny pakiet benefitów: motywacyjny system premii i nagród rocznych, prywatne ubezpieczenie na życie, kursy językowe i inne szkolenia

Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

LSJ HR Group
al. Niepodległości 22, Szczecin
Nr licencji 13331