Gdańsk

kierownik budowy farmy wiatrowej

Naszym klientem jest firma działająca w branży energii odnawialnej. W związku z budową dwóch farm wiatrowych w województwie pomorskim szukamy kierownika budowy odpowiedzialnego za prace od strony inwestora.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i nadzór and kontraktem budowy dwóch farm wiatrowych i dostawy turbin wiatrowych oraz wykonawców na budowie
  • Zarządzenia pracą pomiędzy wykonawcami, właścicielami gruntu, udziałowcami
  • Nadzór nad procedurami BHP
  • Współpraca z podwykonawcami na terenie budowy, nadzór nad wykonywanymi pracami w odniesieniu do harmonogramów
  • Zarządzanie dokumentami kontrolującymi proces budowy
  • Raportowanie postępu prac
  • Zarządzanie zgodami i dokumentami związanymi procedurami administracyjnymi związanymi z budową farm wiatrowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika budowy
  • Uprawnienia budowlane
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Duża organizacja pracy własnej i samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o współpracy (B2B)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Auto służbowe, telefon i laptop
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Szansa na pracę przy innych projektach