Szczecin

Magazynier UDT z doświadczeniem na wózkach widłowych

Posiadasz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych?
Stawiasz na rozwój swoich kompetencji?
Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku magazynier min. 1 rok
  • Umiejętność obsługi komputera - Excel
  • Umiejętność systematycznego i dokładnego prowadzenia dokumentacji magazynowej
  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
Zakres obowiązków:
  • Praca w systemie magazynowym
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Kontrola kompletności dostaw i wysyłek
  • Transport wewnętrzny zamówionych artykułów i wyrobów gotowych
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży konstrukcji stalowych,
  • Rozszerzony pakiet socjalny (motywacyjny system premii i nagród rocznych, prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, kursy językowe i inne szkolenia)

Lokalizacja: Szczecin Stołczyn

Więcej informacji pod numerem 511 866 775

LSJ HR Group
al. Niepodległości 22, 6 piętro
nr licencji 13331