Police

Elektryk konserwator - produkcja - I zmiana

Naszym Klientem jest stabilna, prężnie rozwijająca się firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym. Ze względu na rozwój firmy poszukujemy fachowców z doświadczeniem jako elektryk z doświadczeniem w firmie produkcyjnej

Zakres obowiązków:

  • Bieżące naprawy elektryczne - dokonywanie pomiarów w biurowcu, przewijanie silnika, mufowanie przewodów itp.
  • Wykonywanie zadań związanych z utrzymaniem ruchu w obszarze elektryki
  • Dokonywanie zaopatrzenia, dostarczanie niezbędnych części, elementów
  • Reagowanie i usuwanie awarii

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku elektryka w zakładzie produkcyjnym
  • Uprawnienia SEP do 1 KV
  • Zaangażowanie, staranność i sumienność przy realizowanych zadaniach
  • Wykształcenie min. techniczne o profilu elektryk bądź pokrewne

Oferujemy:

  • Umowa o pracę 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony
  • Praca od poniedziałku - piątku godziny 7 - 15
  • Samochód służbowy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Premię uznaniowa w zależności od dodatkowych prac
  • Partnerskie podejście