Szczecin

Finance Manager

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej kapitału duńskiego, usytuowanej w Szczecinie, poszukujemy osoby, która na poziomie zarządczym wsparłaby dział finansów.

Zakres obowiązków:
• Tworzenie i realizacja krótko- i długookresowych planów finansowych firmy
• Nadzorowanie przygotowywania okresowych sprawozdań finansowych
• Analizowanie wyników finansowych firmy i dostarczanie niezbędnych informacji Zarządowi
• Analizowanie i optymalizowanie procesów w firmie pod kątem finansowym
• Nadzór nad podatkami
• Planowanie i nadzór nad pracą działu finansowo-księgowego
• Odpowiedzialność za kontakty i współpracę z instytucjami finansowymi
• Zarządzanie działem HR

Wymagania:
• Minimum 5-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
• Znajomość prawa finansowego i podatkowego
• Wykształcenie wyższe w obszarze finansów
• Praktyczna wiedza i umiejętności we wskazanych obszarach
• Wysoko rozwinięte kompetencje liderskie i interpersonalne
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Mile widziana obsługa programu Navision

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
• Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
• Mocno konkurencyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju w zakresie zarządzania
• Elastyczny czas pracy
• Regularna integracja
• Pracę w młodym zespole