Szczecin

Młodszy księgowy (firma produkcyjna)

Dla naszego Klienta, małej firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, ulokowanej w okolicy Szczecina Dąbie, w związku z jej rozwojem poszukujemy osoby która wesprze swoją pracą dział księgowy.

Zadania:
  • czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • weryfikacja poprawności danych
  • wprowadzanie dokumentów do systemu
  • przypominanie o terminowych wpłatach
  • Prowadzenie rozrachunków i uzgadnianiem salda z kontrahentami.
  • Branie udziału w zamknięciu miesiąca/roku.
  • Dostarczanie danych na potrzeby audytu.
  • Branie udziału w projektach.
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze księgowym
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dużym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego - codzienna komunikacja z centralą firmy
  • Umiejętność poruszania się w systemach klasy ERP
  • Otwartość, chęć do nauki i rozwoju
  • Pogodne usposobienie i nastawienie na działanie
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dobre, komfortowe warunki pracy (nie w open space:) i przyjazna atmosfera małej firmy
  • Możliwość nauki i rozwoju we współpracy z główną księgową
  • Możliwość codziennego używania języka angielskiego