Szczecin

Kontroler stanów magazynowych

Dla naszego Klienta, firmy z kapitałem amerykańskim zlokalizowanej w Szczecinie rozpoczęliśmy poszukiwania osób do pracy w magazynie.
Jeżeli chcesz rozpocząć nowa pracę, aplikuj !

Główne obowiązki:
  • Bieżąca kontrola zgodności stanów magazynowych pod względem ilościowym,
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji,
  • Rozwiązywanie problemów oraz wyjaśnianie błędów,
  • Obrót dokumentacją dotyczącą gospodarki magazynowej.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Zdolność do analitycznego myślenia,
  • Minimum podstawowa umiejętność obsługi komputera (exel) oraz obsługi skanera,
  • Dokładność, zdolność do szybkiego liczenia,
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie - umowa bezpośrednio z pracodawcą,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w firmie,która stawia na rozwój pracowników,
  • Możliwość awansu,
  • Przyjazną atmosferę.