Goleniów

Pracownik produkcji- Łozienica

Rozpoczęliśmy rekrutację dla naszego Klienta, którego siedziba zlokalizowana jest w Goleniowskim Parku Przemysłowym w Łozienicy.

Oferujemy Ci:
  • szybki proces rekrutacyjny
  • bezpośrednie zatrudnienie u naszego Klienta
  • możliwość poznania i zobaczenia ’na żywo’ hali produkcyjnej przed podjęciem zatrudnienia
  • pełnopłatny okres szkoleniowy, po którym sam zdecydujesz o dalszej współpracy
  • wynagrodzenie złożone z podstawy i premii po okresie wdrożeniowym
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • możliwość rozwoju i awansu- tym samym wzrost wynagrodzenia
  • pracę w hali wyposażonej w wentylatory nowej generacji
  • pakiet benefitów
Twoje obowiązki
  • laminowanie i montaż elementów do produkcji jachtów
  • inne prace produkcyjne
Wymagania:
  • predyspozycje do prac manualnych
  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz

Miejsce pracy: Łozienica

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń do naszego konsultanta:
Daria: 511 866 775
Alicja 505 985 662

LSJ HR Group
Szczecin, Al. Niepodłegłości 22
nr licencji 13331