Szczecin

Inżynier sprzedaży

Naszym Klientem jest firma działająca w branży automatyki przemysłowej. Od lat dla swoich klientów proponuje najlepsze rozwiązania w automatyce tworząc dzięki temu długotrwałe relacje z klientami. W związku ze stałym rozwojem firmy szukamy kolejnej osoby, która dołączy do zespołu handlowego i wesprze pracę przy proponowaniu najlepszych rozwiązań dla partnerów firmy.

Zakres zadań:

  • sprzedaż systemów dla automatyki procesowej i automatyki maszynowej (zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie)
  • rozwijanie bazy klientów i budowanie relacji z obecnymi
  • badanie potrzeb klienta, identyfikowanie problemów i proponowanie rozwiązać z zakresu automatyki
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • ścisła współpraca z działem technicznym (praca przy rozwijaniu rozwiązań dla klientów)

Profil idealnego kandydata:

  • wykształcenie wyższe- automatyka przemysłowa, elektrotechnika, elektronika, mechatronika - warunek konieczny
  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej
  • mile widziana wiedza z zakresu systemów DCS i systemów sterowania
  • doświadczenie w sprzedaży
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B

Oferta:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • wynagrodzenie podstawowe i premie roczne
  • telefon, komputer, samochód, opieka medyczna
  • szkolenia wdrażające, produktowe również zagranicą
  • pracę w biurze w Centrum Szczecina