Szczecin

HR/Payrol Specialist

Dla naszego Klienta, niewielkiej firmy produkcyjnej z kapitałem szwajcarskim, poszukujemy osoby która poprowadzi dokumenty kadrowe i płacowe dla zatrudnionych pracowników - ok 30 osób.
Firma mieści się w Szczecinie Dąbiu, jest stabilną i przyjazną organizacją.

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie procesów i dokumentacji kadrowo - płacowych w firmie
• Odpowiedzialność za dokumentacje personalną - teczki, umowy, zwolnienia itp.
• Wsparcie procesów rekrutacji, zatrudnienia i rozwoju pracowników
• W miarę możliwości sporadyczne wsparcie dla działu księgowego w procesowaniu dokumentów księgowych

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku kadrowym - doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dużym atutem
• Dobra Znajomość przepisów prawa pracy
• Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, doświadczenie w tym zakresie
• Dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Doświadczenie w pracy z dokumentacją księgową będzie dużym atutem

Oferta:
• Stabilna praca w międzynarodowej firmie o kameralnej rodzinnej atmosferze
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na czas zastępstwa
• Dużą samodzielność, brak kontroli w codziennej pracy (szef na co dzień przebywa w Szwajcarii)
• Możliwość rozwoju, uczestnictwa w różnych projektach, wdrażania innowacyjnych rozwiązań