Administracja biurowa
Szczecin
ID: 17261
Szczecin

Asystent do wprowadzania danych do systemu | Praca dorywcza

Opis stanowiska

LSJ HR GROUP to ceniona firma rekrutacyjna z siedzibą w Szczecinie, specjalizująca się w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów. Naszym głównym celem jest skuteczne łączenie osób poszukujących pracy z renomowanymi pracodawcami.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko Asystent do wprowadzania danych do systemu do firmy, która jest międzynarodowym liderem w produkcji taśm transmisyjnych, wykorzystywanych w różnych dziedzinach, w tym w przemyśle i sektorze spożywczym

Zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemu;

Wymagania

  • Znajomość Excela: na poziomie podstawowym;
  • Biegła znajomość języka polskiego: w mowie i piśmie;
  • Gotowość do pracy zmianowej: w godzinach porannych lub popołudniowych.

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat na okres od 3 tygodni do maksymalnie miesiąca;
  • Zatrudnienie na Umowę zlecenie;
  • Grafik pracy: dwie zmiany do wyboru (6-14 lub 14-22);
  • Stawka 27,70 zł brutto/h;
  • Wynagrodzenie dla studenta brutto=netto.

Rekruterzy

Alina Romaniuk - Asystentka ds. rekrutacji

Alina Romaniuk

Asystentka ds. rekrutacji
Liana Kotsovska - Lider w Dziale Rekrutacji Tymczasowych

Liana Kotsovska

Lider w Dziale Rekrutacji Tymczasowych
Mariia Moskalenko - Starszy specjalista ds. rekrutacji

Mariia Moskalenko

Starszy specjalista ds. rekrutacji
Oksana Maidanichenko - Specjalista ds. Rekrutacji

Oksana Maidanichenko

Specjalista ds. Rekrutacji