IT
Stargard
ID: 17279
IT
Stargard

Graphic Designer

Opis stanowiska

Poszukujemy - osoby na stanowisko Graphic Designera! Szukamy doświadczonego projektanta ze znajomością język angielskiego dla firmy, która zajmuje się projektowaniem, produkowaniem i dostarczaniem najwyższej jakości, produktów dla branży sportowej, eventowej, rekreacyjnej, modowej i handlu detalicznego online.​

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów i wykrojów do druku na maszynie do szycia
  • Zapewnianie prawidłowego druku oraz dobór kolorów i wzorów zgodnie z wytycznymi Klienta
  • Praca na programach: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Creative Cloud, Corel, CAD, Autodesk
  • Współpraca z produkcją, działem technicznym i zarządem

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu tekstyliów (np. czapek, szalików, skarpetek)
  • Umiejętność pracy na programach: Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Creative Cloud, Corel, CAD, Autodesk
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Jasną ścieżkę kariery
  • Przejrzysty system wynagrodzeń