Magazyn i Logistyka
Szczecin
ID: 17312
Szczecin

Operator wózka widłowego | Szczecin Prawobzreże

Opis stanowiska

LSJ HR GROUP – lider innowacji w sferze HR, z ponad dwudziestoletnią tradycją i  uznaniem wśród pracowników!
Zapraszamy do pracy u naszego klienta, europejskiej firmy będącej liderem w produkcji najbardziej innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań w dziedzinie podłączania czujników i innych urządzeń elektronicznych. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych na terenie Szczecina, a dokładnie ul. Kablowa. Dołącz do nas już teraz!

Zakres obowiązków

  • Zbieranie zamówień zgodnie z ustalonymi wytycznymi,
  • Przyjmowanie i rozmieszczanie materiałów zgodnie z danymi zawartymi w systemie magazynowym,
  • Obsługa systemu magazynowego SAP (moduły logistyczne) za pomocą skanera RF i/lub komputera,
  • Dbalność o porządek na stanowisku pracy i w jego obrębie, zgodnie z zasadami 5S,
  • Wnoszenie propozycji usprawnień i pomysłów dotyczących swojego obszaru pracy, działu,

Wymagania

  • Posiadanie uprawnień do prowadzenia wózka widłowego (UDT),
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą wózka widłowego, minimum rok,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Elastyczność i gotowość do pracy w systemie zmianowym 6:00-14:00, 14:00-22:00 (weekendy wolne).

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym;
  • możliwość korzystania z autobusu pracowniczego z Goleniowa i Szczecina;
  • wynagrodzenie na start w wysokości 5000 zł/h brutto;
  • premię - do 15% wynagrodzenia podstawowego;

Rekruterzy

Liana Kotsovska - Lider w Dziale Rekrutacji Tymczasowych

Liana Kotsovska

Lider w Dziale Rekrutacji Tymczasowych
Mariia Moskalenko - Starszy specjalista ds. rekrutacji

Mariia Moskalenko

Starszy specjalista ds. rekrutacji
Oksana Maidanichenko - Specjalista ds. Rekrutacji

Oksana Maidanichenko

Specjalista ds. Rekrutacji