Magazyn i Logistyka
Szczecin
ID: 17362
Szczecin

Pracownik logistyki

Opis stanowiska

Jesteśmy LSJ HR GROUP – liderzy w zarządzaniu zasobami ludzkimi, z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i uznaniem naszych klientów.
Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy re-commerce zlokalizowanej na lewym brzegu Szczecina, poszukujemy ambitnych i zaangażowanych osób na stanowisko Pracownika Logistycznego. Jeśli posiadasz doświadczenie, chciałbyś/abyś zdobyć pierwsze doświadczenie i chcesz być częścią zespołu, który wprowadza innowacyjne rozwiązania i przekształca rynek, ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • Kontrola jakości towaru (książki, płyty, ubrania);
  • Sortowanie i skanowanie towarów;
  • Prace fizyczne związane z przekazywaniem (dostawą, załadunkiem lub odbiorem) przesyłek

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i terminowej realizacji zadań;
  • Gotowość do pracy na magazynie zgodnie z harmonogramem, także zmianowym;
  • Chęć rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności zawodowych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (Umowa o pracę);
  • Stabilność w pracy i wsparcie we wszystkich procesach zatrudnienia;
  • Grafik na 2 zmiany od poniedziałku do piątku 06:00-14:00,14:00 - 22:00;
  • Stawka na start 28,10 zł brutto/h + 1,50 zł brutto/h dodatku za pracę w sekcji Jump;
  • Premia frekwencyjna 500 zł brutto;
  • Dodatek za dojazd do pracy 50 zł brutto;
  • Dodatek za nadgodziny: 50% w dni powszednie i 100% w weekendy;
  • Ubezpieczenie medyczne i społeczne.

Rekruterzy

Liana Kotsovska - Lider w Dziale Rekrutacji Tymczasowych

Liana Kotsovska

Lider w Dziale Rekrutacji Tymczasowych
Mariia Moskalenko - Starszy specjalista ds. rekrutacji

Mariia Moskalenko

Starszy specjalista ds. rekrutacji
Oksana Maidanichenko - Specjalista ds. Rekrutacji

Oksana Maidanichenko

Specjalista ds. Rekrutacji