Magazyn i Logistyka
Szczecin
ID: 17314
Szczecin

Pracownik magazynowy | Szczecin, prawobrzeże

Opis stanowiska

Zapraszamy do pracy u naszego klienta, europejskiej firmy będącej liderem w produkcji najbardziej innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań w dziedzinie podłączania czujników i innych urządzeń elektronicznych. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na terenie Szczecina, a dokładnie ul. Kablowa. Dołącz do nas już teraz!

Dojazd do pracy : Darmowy autobus pracowniczy.

Zakres obowiązków

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • praca stojąca i siedząca w zależności od działu;
  • zadania pośredniczące między magazynem a produkcją;
  • proste prace magazynowe: kompletowanie i pakowanie, naklejanie naklejek;
  • pakowanie zestawów do montażu elementów elektrycznych/energetycznych;
  • praca siedząca: smarowanie elementów odpowiednim smarem.

Wymagania

Chcielibyśmy się z Tobą poznać, jeśli:

  • komunikatywna znajomość języka polskiego na poziomie A2
  • możliwość pracy na 2 zmiany lub 3 zmiany;
  • szukasz stałej pracy;
  • jesteś osobą pracowitą.

Oferujemy

Gwarantujemy Ci:

  • zatrudnienie na umowie o pracę;
  • wynagrodzenie w wysokości 4300 złotych brutto oraz: premię do 15% - 645 złotych brutto;
  • grafik pracy na dwie zmiany: 06:00-14:00, 14:00-22:00;
    w zależności od potrzeb firmy, może być dodana zmiana nocna (22:00-6:00) - za zmiany nocne przysługuje dodatek w wysokości 6 złotych za każdą godzinę)*;
  • darmowy autobus pracowniczy z Goleniowa i Szczecina ;
    możliwość wzięcia płatnego urlopu;
  • dostęp do wirtualnego asystenta-bota LSJ - nie trać czasu na stanie w kolejce w biurze;
  • stabilność w pracy i pomoc we wszystkich procesach legalizacji.

Zainteresowała Cię ta oferta pracy? Zostaw swoje dane, wypełniając ankietę!

Rekruterzy

Liana Kotsovska - Lider w Dziale Rekrutacji Tymczasowych

Liana Kotsovska

Lider w Dziale Rekrutacji Tymczasowych
Mariia Moskalenko - Starszy specjalista ds. rekrutacji

Mariia Moskalenko

Starszy specjalista ds. rekrutacji
Oksana Maidanichenko - Specjalista ds. Rekrutacji

Oksana Maidanichenko

Specjalista ds. Rekrutacji